Треба більше IntelliSense: оновлено розширення С/С++ для Visual Studio Code


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Microsoft випустила нову версію розширення C/C++ для редактора коду Visual Studio Code. Серед основних нововведень заслуговують на увагу:

  • Підказки-лампочки тепер включають пропозиції заміни для IntelliSense;
  • параметри підказок ґрунтуються на движку компілятора IntelliSense;
  • підсвічування посилань на імена змінних;
  • підтримка macOS Framework для IntelliSense.

Підказки-лампочки тепер включають пропозиції заміни для IntelliSense

Робота із секціями #include стала простішою. При відкритті теки з проектом розширення рекурсивно вестиме пошук потенційного шляху для #include, що відповідає заголовним файлам, використовуваним у коді. Пошук відбувається на основі шляхів, заданих параметромbrowse.path у файлі c_cpp_properties.json. При появі пропозиції, підкреслення, позначене хвилястою лінією, натисніть на значок лампочки, щоб включити знайдений шлях у проект.

Параметри підказок

Якщо для механізму IntelliSense встановлено значення “За умовчанням”, Ви побачите підказки параметрів тільки для функцій, що відповідають типу, яка викликається функцією. Також підказки представлятимуться для аргументів шаблону. У попередніх версіях розширення повертало підказки для всіх функцій з відповідним ім’ям, незалежно від їх типу.

Підсвічування посилань на імена змінних

У новій версії розширення включена можливість підсвічування посилань на імена змінних. Якщо для IntelliSense встановлено значення “За умовчанням”, переміщення курсора над текстом у редакторі відображатиме однакові символи в тому самому файлі. Коли опція IntelliSense встановлена в “Tag Parser”, підсвічуватимуться тільки точні збіги слів. Для включення/відключення функції скористайтеся пунктом меню File ⇒ Preferences.

Підтримка macOS Framework для IntelliSense

Нова версія розширення забезпечує вбудовану підтримку фреймворків macOS, які будуть джерелами файлів #include для IntelliSense. У файл налаштувань c_cpp_properties.json додана опція macFrameworkPath для додавання шляхів фреймворків. Для додавання шляхів є два варіанти:

  1. Через властивість macFrameworkPath:
  2. Через властивість includePath:

Джерело: блог розробників Visual C++

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *