У барі Лондона з’явився інтерактивний стіл для гри в пінг-понг


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Проект столу набув назви Wonderball. Інтерактивний стіл додає цифрові ефекти для гри в пінг-понг. Для їх відображення використовуються проектори і датчики, які відстежують положення кульки під час гри.

Використовуючи сучасні технології, стіл перетворюється на величезний екран для відображення фону ігрового поля, що постійно міняється. Пілотний проект є першим з дев’яти столів, які будуть установлені в деяких барах Лондона.

Джерело: Business Insider

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Коментарі 1

  • Ну що тут сказати – це бар в Лондоні. В наших барах так ставити небезпечно)) Задум дуже цікавий, мне подобається, але наші люди ходять в бари для інших справ, хоча я бачив в барах людям видавали джойстики й вони грали в гонки та футбол на екрані. Дуже прикольно. Я вважаю що розважальна система повинна бути в барах та кафешках, але в різних залах, тому не всі люди приходять в такі заклади пограти, багато людей приходить відпочити та спокійно посідити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *