GitHub отримав оновлені звідні картки проектів


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Розробники GitHub оголосили про виконану роботу щодо звідних карток проектів. Тепер є можливість отримати повніший огляд роботи, яка ведеться в проекті, не виходячи з його проектної дошки.

Коли Ви посилаєтеся на проблему або пропонуєте зміни коду в репозиторії, Вам буде доступний попередній перегляд перехресних посилань у звідній таблиці.

Проекти являють собою відмінний спосіб організувати поставлені задачі, які часто мають зовнішні залежності для відстежування. Примітки надають спосіб додавання посилань на ці зовнішні залежності. В оновленій версії картки набули таких цінних якостей, як відображення на дошці спадкоємця, статусу і ярликів.

Ви можете додати виявлену проблему або запит на зміну коду в проект, ввівши посилання на них в полі примітки. Нововведення дійсні автоматично для всіх карток, тобто немає необхідності оновлювати наявні дошки.

Джерело: блог GitHub

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *