Платформа для Інтернету речей EdgeX отримала перший значущий реліз


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Організація The Linux Foundation анонсувала перший великий реліз проекту EdgeX Foundry. Завданням проекту є створення відкритої платформи для Інтернету речей. Розробка почалася ще півроку тому, але “Барселона” (так назвали перший реліз) стане першою великою публікацією коду.

Зараз складність виходу на ринок Інтернету речей заважає багатьом бізнесам запустити свої IoT-продукти. Метою проекту EdgeX Foundry є створення єдиної екосистеми, яка дозволить прискорити розробку і запуск корисних для споживача рішень. Вже зараз проект налічує понад 125 тис. рядків коду і включає інструменти для аналізу даних, забезпечення безпеки і багато чого іншого.

Ключові особливості EdgeX “Барселона”

Реліз коду означає перший важливий етап у розвитку EdgeX Foundry. До основних особливостей цього релізу відносяться:

  • остаточний вид ключового API;
  • поліпшена якість коду;
  • більш як удвічі збільшене тестове покриття серед підтримуваних мікросервісів;
  • додані приклади сервісів з підтримкою BACNet, Modbus, Bluetooth Low Energy (BLE), MQTT, SNMP і Fischertechnik;
  • додаткові інтерфейси для поліпшеної інтеграції з Azure IoT Suite і Google IoT Core, а також для з’єднань за допомогою MQTTS і HTTPS;
  • прогрес у напрямі створення єдиного API управління системою і безпекою.

Деякі учасники EdgeX Foundry вже розробили комерційні продукти на основі EdgeX.

Плани на майбутнє

Релізи відбуватимуться двічі на рік: наступний називатиметься “Каліфорнія” і вийде навесні 2018 року. У пріоритеті стоїть поліпшення майданчика для комерційного використання. Тривають роботи над збільшенням продуктивності, прискоренням запуску систем і поліпшенням економії ресурсів. Частково цього хочуть добитися за рахунок ефективніших реалізацій основних мікропроцесів на мовах Go і C. Вихід версії на Go запланований на початок 2018 року, поки що основною мовою є Java.

Джерело: блог The Linux Foundation

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *