Google відновить зв’язок у постраждалому Пуерто-Ріко за допомогою повітряних куль


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

За даними Google, понад 80 % ретрансляційних вишок вийшло з ладу в Пуерто-Ріко в результаті руйнувань, завданих ураганом Марія.

Федеральна комісія комунікацій США (Federal Communications Commission, FCC) видала дозвіл Google на використання проекту Loon для відновлення зв’язку на острові.

За словами представника FCC Ахіта Паю, більше як два тижні мільйони пуерторіканців не мають жодного доступу до таких необхідних послуг зв’язку.

Потрібно застосувати інноваційні підходи, щоб допомогти відновити зв’язок на острові. І проект Loon допоможе нам у цьому.

Проект Loon

Проект Loon являє собою мережу повітряних куль, здатних підніматися на висоту понад 18 км. Вони використовують потоки повітря, щоб дістатися до місця призначення, а їх щільна структура дозволяє їм знаходитися в стратосфері понад 100 днів. Проект був розроблений інноваційною групою Х компанії Alphabet.

Кулі використовуються як ретранслятори. Сигнали з працюючих вишок передаються безпосередньо на одну з подібних куль, де маршрутизуються спеціальним пристроєм і передаються на мобільні апарати з підтримкою LTE. Зрозуміло, Loon здатний працювати тільки спільно з локальними телекомунікаційними компаніями, які надають послуги мобільного зв’язку.

Раніше проект вже був протестований у реальних умовах під час повеней у Перу, де показав високі результати, які, як сподіваються в Google, мають бути успішно повторені в Пуерто-Ріко.

Джерело: Engadget

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *