Google придумала для формату AMP простішу назву


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Мітка “AMP” поряд із результатом пошуку на мобільному телефоні означає, що сторінка швидко завантажуватиметься на Вашому телефоні. Набагато швидше, ніж сторінка без цього напису. Але “AMP” звучить незрозуміло, тому Google, схоже, думає про використання імені, яке передаватиме суть функції набагато краще: Instant (миттєво). Один з користувачів Twitter виявив нову мітку і опублікував скриншот з її зображенням у соціальній мережі:

Як видно на скриншоті, замість сірого напису “AMP” зображений зрозуміліший і помітніший напис “Instant” блакитного кольору. Ймовірно, в компанії вважають, що заміна імені технології на “Instant” зробить її привабливішою і доброзичливішою на вигляд у результатах пошуку. На жаль, невідомо, коли станеться перейменування, так що до того часу доведеться задовольнятися трьома звичними сірими буквами.

Що ж таке AMP?

“Прискорені мобільні сторінки”, або Accelerated Mobile Pages (AMP) – це технологія, яка, як видно з назви, призначена для прискорення завантаження сторінок на мобільних пристроях. Google запустила її на початку 2016 року і відтоді активно просуває. Нещодавно подібну технологію вирішила реалізувати і компанія Яндекс.

AMP використовує практично в 10 разів менше даних. Завдяки цьому сторінка завантажується дуже швидко, навіть якщо на ній знаходиться безліч різних відео і зображень. Детальніше про роботу та її переваги можна прочитати на сайті проекту.

Джерело: Engadget

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *