Google: Microsoft ставить усіх користувачів Windows 7 під загрозу, випускаючи патчі тільки для Windows 10


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Старі версії ОС від Microsoft найчастіше отримують патчі, що виправляють проблеми безпеки, з великим запізненням. Компанія піддає всіх користувачів Windows 7 загрозі, випускаючи пріоритетні оновлення системи безпеки для Windows 10.

З такою заявою виступив Матеуш Юрчек, співробітник Google Project Zero. Незважаючи на той факт, що Windows 7 і 10 мають схожий код, Microsoft випускає патчі для нової ОС набагато раніше. Це дозволяє зловмисникам визначити виправлені ними вразливості за допомогою бінарного аналізу і зворотного проектування і виявити їх в Windows 7.

Згідно зі статистикою, понад 47 % персональних комп’ютерів у світі продовжують використовувати як ОС саме Windows 7. Враховуючи, що Windows 7, 8 і 10 мають схожі ядра, на серйозну небезпеку наражаються мільйони користувачів, а Microsoft своїми діями тільки вказує хакерам напрям, у якому потрібно шукати діри в системах безпеки старих ОС.

Про політику Microsoft щодо пріоритетності Windows 10 у виправленні недоліків безпеки Юрчек сказав:

Це створює невиправдане почуття безпеки для користувачів старих ОС, залишаючи їх наодинці з уразливостями, які можна виявити завдяки змінам у коді системи після оновлень. Це не лише створює можливості для атак, але й окреслює їх мету.

Юрчек попередив, що пошук уразливостей у системі безпеки в такий спосіб не потребує глибоких знань Windows, і закликав усіх постачальників ПЗ випускати виправлення одночасно для всієї лінійки підтримуваних версій своїх продуктів.

Джерело: Neowin

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *