Програміст із Microsoft створив бота, який публікує лайки з GitHub


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Створеного інженером Microsoft Azure Уіллом Пірсоном бота звуть gitlost (гра слів, get lost – геть звідси). Це забавний бот, який за допомогою API GitHub збирає повідомлення комітів, що містять ненормативну лексику, а потім розміщує їх в Twitter.

Насправді це смішно. Нижче наведені деякі з кращих записів за попередній тиждень:

ще трохи виправлень косяків Тіма

СТЕФАНО, МИ ВЖЕ ОБГОВОРЮВАЛИ ЦЕ. ВВЕДЕННЯ/ВИВЕДЕННЯ C++ – ВІДСТІЙ.

“Прибери це лайно з моєї master- гілки”.

“Паралелізував це лайно”

Спроба виправити той відстій, який називається .NET Standard.

Треба зазначити, що Пірсон запрограмував Gitlost так, що він не публікує посилання на коміти, де з’явилася ненормативна лексика. Пірсон зробив це для того, щоб заповзятливі розробники не використали бота в рекламних цілях.

Ось що він сказав про це:

З моменту першого запуску в 2013 році бот твитнув понад 40 000 комітів, що містять непристойні вирази. Заради справедливості треба зазначити, що деякі з них не є лайливими, а лише містять підрядки, які можна було б інтерпретувати як такі. Це явище відоме як проблема Сканторпа.

Приклади таких випадків :

Найголовніше, що користувачі GitHub продовжують щодня забезпечувати його свіжою лайкою. Бот твітить принаймні 10 разів на день, цього повинно бути більше ніж достатньо, щоб скрасити Ваші будні.

Джерело: The Next Web

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *