Microsoft припиняє розвиток Windows 10 Mobile


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Корпоративний віце-президент Microsoft з Windows Джо Бельфіоре пояснив позицію компанії щодо Windows 10 Mobile. У серії повідомлень у Twitter Бельфіоре заявив, що як окремий кінцевий користувач він перемкнувся на Android і що розвиток Windows 10 Mobile більше не є пріоритетом для Microsoft.

Прощавай, Win10 Mobile?

Microsoft продовжить обслуговування Windows 10 Mobile, випускаючи оновлення безпеки і виправлення помилок в основному для корпоративного ринку, який використовує дану ОС для роботи. Компанія не планує залучати нових користувачів і випускати нове устаткування на цій системі. Таким чином, можна з упевненістю припустити, що Windows 10 Mobile і телефони Windows в її нинішньому вигляді “мертві”.

Microsoft офіційно заявила, що не планує продовжувати розробку нових функцій для платформи. Проте компанія продовжуватиме підтримувати користувачів, які залишилися, виправленнями помилок і патчами, використовуючи гілку feature2.

У чому причина такого рішення?

Головною проблемою стала недостатня кількість додатків. Компанія намагалась залучати розробників, однак мала кількість користувачів призвела до того, що багато компаній відмовлялись інвестувати платформу.

На даний момент Microsoft докладає зусилля, щоб перенести краще з Windows та екосистеми Microsoft на інші мобільні платформи. Тільки цього тижня Microsoft випустила браузер Edge на iOS і Android. Також компанія працює над поліпшенням офіційного лаунчера Microsoft для Android.

Нова стратегія компанії полягає в тому, щоб донести досвід роботи з екосистемою Microsoft до користувачів інших платформ. Насправді, більшість користувачів Windows використовують Android або iOS, так що має сенс привнести в ці пристрої те краще, що є в Windows.

Завдяки коментарям Бельфіоре можна з упевненістю сказати, що у Windows 10 Mobile немає реального майбутнього. Споживачам, які вподобали платформу, слід серйозно подумати про перехід на іншу систему.

Джерело: Windows Central

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *