Nvidia представила платформу для повністю автономних автомобілів


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Нова ітерація платформи Drive PX, виробника графічних процесорів, забезпечить понад 320 трильйонів операцій на секунду, що більше як у 10 разів перевершує обчислювальну потужність його попередника. Pegasus продаватиметься автовиробникам і технологічним компаніям, які розробляють безпілотні автомобілі. Старт продажів планується в другому півріччі 2018 року.

Нині безпілотні автомобілі, які не потребують втручання людини, наявні лише в теорії. Це бачення майбутнього, коли транспортний засіб може впоратися з будь-яким завданням в усіх можливих умовах, є найпривабливішим для футуристів. Знадобляться роки, можливо, десятиріччя, до того як якість наших доріг і правила наздоженуть роботизовані автомобілі, які зможуть вільно переміщуватися.

Керівники Nvidia визнали, що безпілотні автомобілі 5-го рівня спочатку будуть розгорнуті в університетських містечках або аеропортах. Щойно їх життєво важливий потенціал буде реалізований, компанія чекає, що їх виведуть на громадські дороги. “Ці автомобілі врятують безліч життів”, – сказав Денні Шапіро, старший директор з автоматичного управління в Nvidia.

Тип комп’ютерів, які виробляє Nvidia та її конкуренти, такі як Intel, є, мабуть, найважливішою частиною безпілотного автомобіля. Все, що транспортний засіб “бачить” своїми сенсорами – всі зображення, картографічні дані й аудіоматеріали, зібрані його камерами, – повинно оброблятися комп’ютером. При цьому система має бути дуже потужною (і, відповідно, великою), щоб миттєво обробляти дані та приймати рішення. Ось чому багато операторів цих автомобілів віддають перевагу позашляховикам, мінівенам та іншим великим автомобілям.

Nvidia заявляє, що сильно зменшила свій графічний процесор. Він став зручнішим для виробництва транспортних засобів. Pegasus може виробляти потужність, еквівалентну “100-серверному дата-центру, при цьому його розмір еквівалентний номерному знаку”.

Кілька років тому Nvidia почала працювати над безпілотними транспортними засобами і налагодила партнерські відносини з десятками автовиробників і постачальників: Baidu, Bosh, Toyota, Audi, Tesla, Volvo та іншими.

Nvidia також зробила ще два анонси на конференції. Перший – це партнерство з Deutsche Post DHL Group і автопостачальником ZF для розгортання повністю автономних вантажівок до 2019 року. А другий стосується раннього доступу до VR-технології Holodeck для дизайнерів і розробників. Інформацію про всі анонси компанії можна отримати в блозі Nvidia.

Джерело: The Verge

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *