Проект Nvidia Holodeck увійшов до етапу раннього доступу


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Nvidia відкрила ранній доступ до Holodeck, своєї інтелектуальної платформи віртуальної реальності. Nvidia Holodeck об’єднує дизайнерів, розробників та їх клієнтів, що перебувають у будь-якій точці світу. Платформа дозволяє відкривати, створювати і досліджувати створене в реалістичному і фізично модельованому віртуальному середовищі. Раніше ми писали про те, як влаштована ця технологія.

Інтерактивний досвід роботи з платформою стимулює творчість, забезпечує швидше і точніше розуміння сцени або моделі. Також Holodeck спрощує процес огляду і зменшує потребу у фізичній розробці прототипів. Завдяки реалістичній графіці, точній фізиці та розрахованим на багато користувачів можливостям Holodeck вже використовується як потужна лабораторія проектування для агентів ШІ, які навчаються на симуляторі Nvidia Isaac.

Дизайнери, розробники додатків, архітектори та інші творці 3d-контенту, які працюватимуть на Nvidia Holodeck, отримають безліч можливостей. Дизайнери зможуть значно заощадити час, зосередившись на своїх проектах замість спрощення складних моделей, щоб добитися плавного досвіду роботи у VR. Розуміючи, як проект виглядає, почувається, звучить і поводиться в різних середовищах, дизайнери зможуть створювати надійні і безпечні продукти, при цьому не розгортаючи їх у реальному світі. Навіть команди, що перебувають у різних точках планети, зможуть досліджувати і аналізувати ту саму модель, щоб швидше виводити на ринок якісніші продукти.

Вже зараз Nvidia отримала похвали від кращих архітекторів, інженерів NASA і дизайнерів, які працювали з платформою в період попереднього тестування. Тепер компанія анонсувала програму раннього доступу для ширшої аудиторії з метою подальшого вдосконалення технології.

Найближчі оновлення для Holodeck торкатимуться підвищеного попиту на впровадження методів глибокого навчання у віртуальних середовищах. Вони включатимуть можливості для навчання ШІ, моделювання і створення контенту. Ще більше інформації про проект Ви можете отримати на сайті Nvidia.

Джерело: NVIDIA Newsroom

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *