“Яндекс” опублікувала відеокурси для розробників, дизайнерів і менеджерів


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

“Яндекс” вирішила опублікувати відеокурси для розробників, дизайнерів і менеджерів. У рамках програми “Мобілізація” були викладені курси “Школа мобільної розробки”, “Школа мобільного дизайну”, “Школа розробки інтерфейсів”, “Школа менеджменту”.

Для дизайнерів “Яндекс” записала курс із 5 лекцій, які будуть доповненнями до курсів “Школи дизайну” 2015, 2016 років. Відеозаписи виходитимуть щочетверга.

Також компанія вирішила доповнити 3 лекціями курс, призначений для Android-розробників. Їх можна подивитися у плейлисті цього курсу 2016 року.

Найбільше лекцій вийде у рамках “Школи менеджменту”. Вони поділені на декілька частин: “Фінанси та аналітика”, Дизайн і управління творчим колективом”, “Розробка” і “Маркетинг і PR”. Загальна кількість лекцій дорівнюватиме 25, а виходити вони будуть щовівторка. Перші дві лекції вже опубліковані.

У рамках літньої школи “Мобілізації” 2017 року учасниками стали 99 із 1100 осіб, які подали заявки, 71 з них успішно пройшли навчання.

Джерело: VC

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *