Google перейменувала сервіс для обробки природної мови API.AI


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Проект API.AI надавав розробникам API для обробки природної мови в різних додатках, сервісах і пристроях. Проте оскільки робота групи вже давно вийшла за межі простого API з випуском інструментів для аналітики і 33 прекомпільованих агентів, які демонструють можливості API.AI, група розробників Google вирішила перейменувати свій проект на Dialogflow.

Dialogflow продовжить розпочате в API.AI і залишиться наскрізною платформою для створення різних розмовних додатків. Також додано буде 2 нові функції:

  1. Вбудований редактор коду – для написання логіки додатка, тестування і перетворення Ваших ідей на функціональний веб-додаток безпосередньо в консолі;
  2. Підтримка багатомовних агентів – створення додатків на декількох мовах спрощено. Тепер є можливість локалізувати всі наявні та ще не випущені додатки.

Джерело: блог Google Developers

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *