Великі компанії підтримали екосистему для розробки ШІ від Microsoft і Facebook


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Компанії Facebook і Microsoft об’єднали зусилля, щоб подолати необхідність використовувати декілька фреймворків для розробки одного додатка на базі ШІ. Їх рішення – проект ONNX (Open Neural Network Exchange), що дозволяє розробникам перемикатися між фреймворками PyTorch і Caffe2 у будь-який момент розробки.

І, очевидно, компанії не мали жодного сумніву, що їх проект залучить інших великих учасників ринку ШІ. У проекті ONNX вже беруть участь IBM, Huawei, Intel, AMD, ARM і Qualcomm. Ось як представники Facebook коментують подібну співпрацю:

У групах FAIR і AML ми постійно намагаємося розробити кращі алгоритми. Коли ми цього домагаємося, то якнайшвидше робимо їх доступними для суспільства. Учасники ONNX зосереджені на тому, щоб зблизити наші галузі досліджень для швидкого впровадження інновацій в робочі продукти.

Це означає, що участь компаній в ONNX прискорює процес розробки технологій ШІ, здійснюючи такі проекти, як безпілотні автомобілі. Варто зазначити, що Microsoft оголосила про швидку підтримку інших інструментів розробки, у тому числі Cognitive Toolkit і Project Brainwave.

Проте це далеко не перша колаборація великих компаній, що об’єднуються для розвитку ШІ. Так, Microsoft і Facebook вже є учасниками групи Partnership on AI, куди також входять Apple, Amazon, Google і IBM. Дана команда займається підвищенням обізнаності громадськості в галузі ШІ і стимулюванням досліджень у цій галузі. Дивовижно, що машинне навчання перетворює суперників на приятелів. Можливо, врешті-решт ШІ і не знищить людство.

Джерело: Engadget

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *