GitHub отримав нові функції для забезпечення безпеки коду


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Цього тижня GitHub проводить свою щорічну конференцію Universe. Наслідуючи традиції в технологічній галузі, компанія використала захід, щоб показати декілька нових функцій свого сервісу. Анонси присвячені двом темам: безпека і відкритість.

Враховуючи темпи посилення хакерської активності, які ми спостерігаємо декілька останніх років, недивно, що GitHub також хоче внести свій вклад у забезпечення того, щоб код, над яким працюють його користувачі, був максимально безпечним. Основна ідея тут полягає в тому, що більшість проектів у наші дні спираються на широкий спектр сторонніх бібліотек та інших залежностей. Для реалізації просунутої безпеки були представлені нові функції.

Діаграма залежностей

Новий графік залежностей дає уявлення про проекти, від яких залежить Ваший код, і про проекти, які залежать від Вашого коду. Тепер користувачі можуть побачити всі пакети і додатки, до яких вони підключені, не виходячи зі свого репозиторія. Нині функція підтримує мови Ruby і JavaScript, а незабаром буде реалізована і підтримка Python.

Попередження безпеки

Також будуть додані попередження безпеки. Діаграма залежностей повідомлятиме про помилки безпеки в залежностях Ваших проектів і пропонувати виправлення, якщо вони доступні. Команда GitHub сподівається, що попередження безпеки стануть одним з перших інструментів, які допоможуть забезпечити безпеку Вашого коду.

Діаграма залежностей вже доступна для використання, а повідомлення безпеки з’являться трохи пізніше. Нові можливості доступні як в публічних, так і в приватних репозиторіях.

Джерело: блог GitHub

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *