Марк Цукерберг представив нову VR-гарнітуру Oculus Go


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Компанія Oculus є піонером у галузі віртуальній реальності зі своїми гарнітурами Oculus Rift і Samsung Gear VR. Зараз же компанія представила безпровідну гарнітуру для занурення у світ VR, названу Oculus Go. На відміну від Oculus Rift, яка має бути підключена до ПК, або ж Gear VR, що потребує наявності телефону, Oculus Go повністю автономна.

Нова оптика

Згідно з заявами голови Facebook Марка Цукерберга, новий продукт є найдоступнішою VR-гарнітурою. Він забезпечений камерами і використовує технологію комп’ютерного зору для визначення положення в просторі. Новий шолом поставляється в комплекті з повністю переробленими оптичними лінзами, які мають широке поле огляду і значно зменшують виникаючі відблиски.

Рідкокристалічний екран

Гарнітура має рідкокристалічний WQHD-екран з дозволом 2560 на 1440 точок. За словами віце-президента Oculus Хьюго Барра, новий екран має більш високий коефіцієнт заповнення пікселів, ніж екрани OLED. Саме це дозволить поліпшити ефект візуальної чіткості, при цьому позбавивши користувачів від так званого ефекту screendoor, при якому око розрізняє простір між пікселями.

Вбудована аудіосистема

Шолом віртуальної реальності також має інтегровану аудіосистему. Звукові плати вбудовані безпосередньо в шолом, тому немає необхідності користуватися навушниками, проте така можливість є.

VR-додатки

Як повідомив Барра, Oculus Go повністю сумісна з додатками для Gear VR. Таким чином, створюючи VR- контент для гарнітури від Samsung, Ви отримаєте і продукт для Oculus Go.

Коли можна купити?

У продаж за ціною в $199 (близько 12 тис. руб.) нова VR-гарнітура надійде на початку 2018 року. Разом з анонсом Oculus Go компанія знизила ціну на Oculus Rift до $399 (близько 24 тис. руб.). Комплект інструментів для розробників додатків з’явиться в листопаді 2017 року. Швидше за все, це будуть оновлені версії Unity, Unreal Engine і Oculus Mobile SDK.

Джерело: блог Oculus

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *