GitHub допоможе користувачам знаходити цікаві проекти


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Крім нових функцій для забезпечення безпеки користувачів, компанія представила і дві інших, спрямованих на поліпшення доступу до контенту.

Новинна стрічка

Оновлений канал новин дає можливість вивчити і розширити свій куточок GitHub.

У новому розділі “Discover repositories” на панелі інструментів доступні рекомендації різних проектів. Вони  ґрунтуються на Ваших підписках, обраних репозиторіях і загальних трендах GitHub.

Хочете взяти участь у більшій кількості проектів на Python? Додайте в обране проекти django чи pandas, і Ви знайдете схожі у своїй стрічці. Також можна відписатися від будь-яких оновлень, які Вам не цікаві, і надалі в рекомендаціях їх буде набагато менше. Канал “Browse activity” у Вашій інформаційній панелі продовжуватиме отримувати останні оновлення безпосередньо з відстежуваних Вами репозиторіїв.

Explore

Був повністю перероблений розділ Explore, щоб зв’язати Вас із кураторами колекцій, тем і ресурсів від учасників GitHub по всьому світу.

Колекції – це спеціально відібрані ресурси як зі світу GitHub, так і за її межами. Вони допоможуть дізнатися про напрями, які цікавлять Вас, розробки, машинне навчання або геймдів, а також знайти репозиторії та організації, які допоможуть Вам вивчити їх ще глибше.

Тематичні сторінки допомагають знаходити проекти, пов’язані з технологіями, мовами, фреймворками або платформами завдяки тематичним тегам співтовариства GitHub. Можна використати сторінки тем, щоб знайти, наприклад, усі проекти Android чи ті, які використовують CSS.

Крім вищеназваного, GitHub додала програму Premium Support для користувачів сервісу GitHub Enterprise. Також скоро відбудеться запуск нового форуму співтовариства, пробної версії Marketplace та інструмента для командних обговорень.

Джерело: блог GitHub

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Коментарі 1

  • Чудова новина. Оновлення дуже зручне і просте у використанні. Це дійсно потрібна річ, тепер можливо побачити багато нових і корисних проектів! Багато колекцій оформлення і так далі … Також тепер можна відписатися від непотрібних оновлень, що теж приємно здивувало.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *