Oculus анонсувала новий VR-пристрій Santa Cruz


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

За словами голови Facebook Марка Цукерберга, вихід нового проекту Santa Cruz назавжди змінить світ віртуальної реальності. Компанія Oculus, яка займається його розробкою, націлена на поліпшення якості мобільних і автономних гарнітур віртуальної реальності й доведення їх до рівня, що надається персональними комп’ютерами.

Вбудовані камери і датчики

Для відстежування користувача в просторі пристрій використовує сенсори і мітки на самому шоломі. На цьому етапі прототип має в комплекті 4 ширококутні об’єктиви, які відстежують не лише контролери, але й увесь простір навколо голови, що дозволить створювати набагато більше захоплюючий контент.

Перші напрацювання проекту були представлені ще в 2016 році. З тієї миті Santa Cruz зазнав невеликі зміни. Як можна побачити на зображенні нижче, спочатку всі розрахунки робилися в комп’ютері, який причіплювався до потилиці користувача.

У новій же версії все увійшло безпосередньо до гарнітури. Найважливішою відмінністю проекту також є установка всіх датчиків у самій гарнітурі. Інші пристрої використовують камери і датчики, розміщені навколо користувача, а сама гарнітура і контролери підключаються до ПК.

Ще однією особливістю проекту є здатність вбудованих камер відстежувати контролери, навіть якщо вони розташовані вище голови користувача, що, наприклад, неможливо в Microsoft Hololens. Результатом усієї цієї магії є 6 ступенів свободи користувача, що дозволяє рухатися вперед і назад, з одного боку в інший, вгору і вниз усередині віртуального простору. Подібне не можуть запропонувати інші мобільні шоломи віртуальної реальності.

Проект Santa Cruz є невеликим комп’ютером для ношення, здатним занурювати користувача у віртуальну реальність. Його характеристики ще не були озвучені компанією Oculus.

Безпровідні контролери

У комплекті з шоломом також йтимуть і безпровідні контроллери. Вони оснащені інфрачервоними датчиками для відстежування камерами в гарнітурі. В іншому великих відмінностей від нинішніх контролерів немає. Вони, як і раніше, мають дві кнопки, розташовані на бічній частині джойстика.

Дата виходу і ціна

Ціна комплекту не відома. Розсилка гарнітур розробникам почнеться на початку 2018 року, дата виходу на ринок також не відома. Передбачається, що новий шолом Santa Cruz замінить дротяний Oculus Rift, ціна на який знизилася до $399.

Нагадаємо також, що на конференції, яка проходить у Cан- Хосе,  була представлена інша безпровідна гарнітура віртуальної реальності Oculus Go.

Джерело: Techradar

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *