PornHub запустив алгоритм на базі ШІ для проставляння тематичних тегів порнофільмам


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Pornhub оголосила про запуск нового алгоритму на базі ШІ, який використовує комп’ютерний зір для автономного виявлення та ідентифікації учасників відео. Зараз цим займається команда модераторів.

Алгоритм був навчений пізнавати понад 10 000 порнозірок шляхом простого сканування і розпізнавання кадрів. PornHub повідомляє, що ШІ-алгоритм навчали на тисячах відеороликів і офіційних фотографій виконавців.

Схема роботи алгоритму

Щоб обмежити допустиму похибку, сайт для дорослих просить користувачів перевірити, чи правильно ШІ проставив  теги і мітки. Для цього користувачі можуть або виставляти позитивну або негативну оцінку опису відео залежно від його точності.

Віце-президент PornHub Корі Прайс зазначив:

Тепер користувачі зможуть шукати ролики за участю улюблених актрис з більшою точністю. Наш алгоритм зіграє велику роль і в майбутньому, враховуючи те, що  на ресурс щодня завантажують понад 10 тисяч роликів. Протягом лише попереднього місяця, в процесі бета-тестування алгоритму, він просканував і розмітив більше як 50 тисяч порнороликів.

Крім того, ШІ зможе визначати не лише учасників ролика, але і його категорію. Наприклад, якщо дія відео відбувається в громадському місці, то ШІ додасть його в категорію ” Public”, а ролики за участю блондинок – в категорію “Blonde”.

Компанія планує обробити весь свій п’ятимільйонний каталог відео за допомогою свого алгоритму протягом наступного року, щоб полегшити користувачам пошук роликів, які найточніше відповідають їх бажанням.

За словами представника PornHub, на сайті вже використовується алгоритм ContentID, аналогічний тому, що працює на YouTube. Він автоматично блокує відео, які порушують авторські права. Новий ШІ в майбутньому можуть використати для видалення дублікатів роликів.

У винахідливих дослідників і раніше виникала думка про використання комп’ютерного зору для опису порнороликів. Навесні один розробник використав сервіси Microsoft для створення бота, який днями безперервно дивився і класифікував фільми для дорослих.

Джерело: The Next Web

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *