Oculus показала Core 2.0, найбільше оновлення користувацького інтерфейсу Rift


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Oculus представила нову версію користувацького інтерфейсу для шолома віртуальної реальності Oculus Rift з назвою Core 2.0. Нова версія дозволяє налаштувати простір Home під потреби користувача, а також здатна замінити традиційний монітор комп’ютера на майже безмежний VR-простір.

Dash

Dash – це повністю перероблений системний інтерфейс Rift, що відкриває нові можливості для VR.

Dash переносить усі наявні меню та інтерфейс Rift у центральний хаб, який доступний з будь-якого місця віртуального простору і розроблений спеціально для зручної роботи з контролерами Touch.

Dash дозволяє користувачам швидко перемикатися між додатками, відкривати свою бібліотеку, спілкуватися з друзями і навіть використати свій ПК без якихось додаткових зусиль. Це також полегшить роботу розробникам, які часто використовують VR під час тестування і відладки коду всередині Visual Studio, Unity і Unreal.

Oculus ввела апаратну підтримку віртуальних дисплеїв, тому можна з легкістю запускати одночасно декілька додатків і вікон з високою продуктивністю.

Dash написаний на React VR – відкритому фреймворку Facebook, створеному спеціально для реалізації призначених для користувача інтерфейсів.

Home: налаштовуй, персоналізуй, вивчай

Завдяки новому користувацькому інтерфейсу, Home тепер може повністю персоналізуватися і стати місцем, що відбиває особистість і почуття стилю користувача.

Із Rift Core 2.0 стало можливим настроїти простір Home, додавши в нього на власний розсуд ігри, предмети меблів, витвори мистецтва і багато чого ще. Можна також повісити на стінку різні ігрові досягнення для швидкого доступу. Є можливість поділитися своїм Home з друзями і відвідати чужі. В майбутньому обіцяють додати нові можливості для спільного проведення часу в іграх і дослідженні віртуального світу.

Дата виходу

Бета-версія Rift Core 2.0 з’явиться в грудні 2017 року як безкоштовне оновлення.

Зазначимо, що компанія Oculus анонсувала автономні VR-гарнітури Santa Cruz і Oculus Go.

Джерело: блог Oculus

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *