Обмін сценами з Maya і 3ds Max, підтримка AR/VR-платформ та інструменти для 2D: реліз Unity 2017.2


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Unity 2017.2 надає нові інструменти для роботи у 2d, підтримку нових платформ віртуальної і доповненої реальностей (далі – XR) і можливість прискореного переведення сцен між Maya/3ds Max і Unity. Також оновлення движка включає поліпшення інструментів Timeline і Cinemachine. Нижче ми розповімо про основні зміни в Unity 2017.2.

2d

Unity 2017.2 дає розробникам 2d-ігор повний набір інструментів для творчості. Він має нову фічу 2d Tilemap для прискорення циклів прототипувания і проектування, а також Cinemachine 2d для спрощення відстежування об’єктів і роботи з камерою.

XR

Unity 2017.2 має набагато кращу підтримку платформ віртуальної і доповненої реальностей. Нативний тепер підтримується Windows Mixed Reality, Vuforia і OpenVR на macOS, а ARCore від Google і ARKit від Apple доступні у вигляді плагінів.

Продуктивність також покращала. Технологія Stereo Instancing, оптимізуюча рендеринг, тепер доступна для всіх ПК, підтримуваних DX11.

Підтримка FBX

Unity і Autodesk безпосередньо співпрацювали для поліпшення підтримки формату FBX. Завдяки цьому, Unity використала вихідний код FBX SDK для забезпечення підтримки імпорту і експорту моделей між Unity і Maya/Max. Новий пакет FBX Importer/Exporter включає кастомний плагін Maya і наступні фічі: підтримку ієрархій GameObject, матеріали, текстури, PBS-шейдери Stingray та анімовані властивості, що налаштовуються.

Інтерактивне керівництво

Вбудовані в редактор керівництва дають зручний спосіб познайомитися з Unity. Нова панель Tutorial містить серію туторіалів для абсолютних новачків, кожен з яких дає можливість виправити ту або іншу помилку у вже готовій грі. В процесі пошуку і виправлення помилок Ви вчитеся взаємодіяти з інтерфейсом і основними принципами роботи Unity.

Unity обіцяє додати більше рекомендацій для початківців і надати співтовариству інструменти для їх створення.

З повним списком змін Ви можете ознайомитися в блозі Unity.

Unity 2017.2 вже доступний для скачування. Ви також можете взяти участь бета-тестуванні Unity 2017.3.

Джерело: блог Unity

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *