Microsoft навчає дітей та підлітків програмуванню за допомогою Minecraft


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

MakeCode надає дітям і підліткам можливість навчитися програмуванню, створюючи цікаві проекти за допомогою блокових текстових редакторів. Тепер Microsoft додала підтримку Minecraft для залучення ще більшої аудиторії до свого проекту.

Студенти курсу можуть використати MakeCode для програмування міні-ігор, автоматизації спорудження об’єктів і зміни ігрової поведінки Minecraft. Для цих цілей їм надані редактор на основі візуальних блоків і звичайний редактор JavaScript- коду.

Написаний код зможе створювати тварин, будувати будівлі, змінювати налаштування гри або взаємодіяти з персональними агентами.

Основні функції платформи для використання спільно з Minecraft:

  • учні можуть об’єднувати свій код в чат-команди, які можуть викликатися безпосередньо з гри;
  • поступовий перехід від перетягання блоків до справжнього програмування на JavaScript;
  • інструменти для автоматизації крафта навколишнього світу гри, пірамід, що спрощують створення, будинків, американських гірок і багато чого іншого;
  • командне вікно працює в режимі реального часу і показує, які саме ігрові команди виконуються безпосередньо з вашого коду;
  • можливість поділитися створеними модами з друзями.

Спробувати MakeCode для Minecraft у дії можна на сайті платформи. Більше просунутим же радимо освіжити знання JavaScript. А тим, хто все-таки вирішив стати веб-програмістом, рекомендуємо ознайомитися з планом дій по досягненню своєї мети.

Джерело: MSPoweruser

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: майнкрафт, Ігр майкрафт, Ігр майнкрафти

Коментарі 1

  • Трохи дивують розробники такими проектами. Так, залучати дітей та підлітків це непогана ідея, але програмування – це на мою думку щось інше. Не дуже люблю, коли діти та підлітки починають ходити до шкіл “малих вундеркіндів і програмістів”, а ще гірше, коли їх мамочки, почувши про зарплату навіть джунів, починають тягати своїх дітей на різні курси. На мою думку, якщо людині сам процес подобається, вона сама втягнеться. Через силу, або через ігри програмістами, розробниками та тестувальниками не стають, а якщо і стають, то все життя знаходяться на найнижчих сходинках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *