Oculus представила VR-рішення для бізнесу


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Oculus хоче допомогти компаніям використати VR для представлення своїх продуктів клієнтам. Про це на попередній конференції Oculus Connect 4 повідомив віце-президент компанії Хьюго Барра.

Компанія вирішила запустити проект “Oculus for Business”, який дозволяє компаніям, зацікавленим в VR, купувати комплекти устаткування, що складаються з Oculus Rift, контроллерів Touch, датчиків створення об’ємного VR, пульта дистанційного керування і трьох накладок Rift Fit. Комплект коштує $900 (близько 53 тис. руб.) і поставляється з гарантією корпоративного рівня, повною комерційною ліцензією і доступом до спеціалізованої підтримки клієнтів.

Рішення Oculus про запуск спеціалізованого бізнес-комплекту дозволить збільшити компанії продаж Oculus Rift. Розширення клієнтської бази Oculus збирається досягти за допомогою багаторічної співпраці багатьох організацій з материнською компанією Facebook.

Однією з перших компаній, які впровадили VR у бізнес, є Audi. Вона використовує комплекти Oculus Rift для створення демонстраційних залів, де клієнти можуть налаштувати автомобіль відповідно до власних вимог, оглянути його з усіх боків, у тому числі салон, до того як купувати.

Oculus також підкреслює, що їх партнери зможуть використати комплекти VR-гарнітур у різних цілях. Наприклад, замість відеоконференцій або для прискорення процесу навчання співробітників, подібно до того, як це нещодавно реалізувала KFC.

Джерело: TechCrunch

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *