Стів Возняк відкриває онлайн-університет Woz U


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Woz U є онлайн-університетом, основною метою якого буде допомога людям у здобутті знань в галузі інформатики. Другорядна, але не менш важлива ідея курсів, – це наповнення  ринку праці кадрами у високооплачуваних технологічних сферах діяльності. Стів Возняк прокоментував відкриття онлайн-університету:

Наша мета – це навчання людей навичкам комп’ютерних технологій. Багато молодих людей бояться вибирати кар’єру в технічних галузях, бо вважають, що вони цього просто не зможуть осилити. Я знаю, що вони можуть, і хочу показати їм, як цього досягти.

Напрями навчання

На сьогодні Woz U надає тільки онлайн-програми, орієнтовані на розробників програмного забезпечення (Software Developer) і фахівців комп’ютерної підтримки (Computer Support Specialist).

Програма навчання за курсом Software Developer

Наступного року обіцяють впровадження наукових курсів про дані, мобільну розробку й кібербезпеку. Також планується відкриття понад 30 кампусів Університету по всьому світу.

Програма навчання у рамках курсу Computer Support Specialist

Співпраця зі школами і компаніями

Крім того, Woz U співпрацюватиме зі школами, щоб розвинути інтерес дітей К-12 (система початкової освіти в Індії, США, Канаді, Еквадорі, Південній Кореї, Туреччині, Австралії та багатьох інших країнах) до науки, техніки, інженерної справи, мистецтва і математики (Science, Tech, Engineering, Arts, і Math, STEAM).

Університет впровадить програму з пошуку і підготовки талантів. Дана система набула назви Woz U Enterprise, саме вона допоможе компаніям набирати співробітників із числа студентів, а також здійснювати перепідготовку власних кадрів.

Університет Woz U вже випустив мобільний додаток, покликаний допомогти людям зрозуміти, в якій галузі технологій їх навички можна найповніше застосувати. За його допомогою легко вибрати відповідний курс і налаштувати власну навчальну програму.

Вартість навчання

На даний момент вартість навчання, на жаль,  не відома. Вона залежатиме від вибраної програми і необхідності у перенавчанні. Гнучкі ціни пов’язані з переконанням С. Возняка в тому, що технології мають бути доступними для всіх.

Джерело: Engadget

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *