GitHub здобув підтримку системи AWS CodeStar


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Огляд коду, управління проектами, їх розгортання і моніторинг – для всього цього у GitHub є сотні інструментів і сервісів. До їх списку додалася ще одна можливість – інтеграція з AWS CodeStar.

AWS CodeStar дозволяє швидко розробляти, збирати і розгортати додатки на AWS. Сервіс надає уніфікований призначений для користувача інтерфейс, що дозволяє управляти всіма процесами розробки програмного забезпечення з одиного центру.

GitHub дозволяє використати ланцюжки безперервної інтеграції та безперервного розгортання з AWS CodeStar (continuous integration/continuous deployment, CI/CD). Це допоможе управляти комітами нового коду, його складанням і розгортанням AWS-додатків з одного місця.

Кожен шаблон проекту AWS CodeStar дає можливість використання GitHub як системи управління версіями для проектів, які Ви створюєте за допомогою AWS.

Під час створення нового проекту за допомогою AWS CodeStar і GitHub Ви зможете централізовано відстежувати всі коміти коду, виявлені проблеми і запити на отримання коду з однієї панелі моніторингу. Дана функція значно полегшить управління діями проекту в інструментальному ланцюжку CI/CD.

Варто зазначити, що GitHub почав активно впроваджувати нові сервіси. Крім функцій забезпечення безпеки користувачів, компанія представила два інших, спрямованих на поліпшення доступу до контенту.

Джерело: блог GitHub

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *