Опублікована статистика сервісу GitHub за 2017 рік


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Програмування

GitHub представила звіт про роботу свого сервісу за попередній рік. У 2017 році співтовариство сервісу досягло позначки у 24 млн розробників, які працють над 67 млн репозиторіями. На карті показано, в яких частинах планети сервіс використовують найбільше.

З вересня 2016 року було створено понад 1 млрд комітів, 12,5 млн задач і 1,3 млн pull-запитів.

Найпопулярнішою мовою на GitHub є JavaScript із 2,3 млн pull-запитами. Друге місце за Python, що змістила Java.

Репозиторієм з найбільшою кількістю учасників був визнаний текстовий редактор Visual Studio Code від компанії Microsoft. У розвитку проекту взяли участь понад 15 тис. осіб. Це майже вдвічі більше, ніж у випадку з фреймворком React Native від Facebook, що посів друге місце.

Найбільш обговорюваним репозиторієм став Kubernetes, а останнім у топ-10 є Аnsible.

Робота

Представлена статистика по GitHub Enterprise. Майже половина зі 100 найбільших компаній США використовує сервіс для створення програмного забезпечення. Проте сервіс використовується не лише для створення ПЗ, але й для розробки в інших галузях, від фінансів до роздрібної торгівлі.

Навчання

З освітою і навчанням на GitHub також усе добре. 1,3 млн студентів і 5,3 тис. учителів використовують сервіс в освітніх цілях.

У GitHub Classroom працюють 4526 учителів і учнів. Це зручний сервіс для розподілу і виконання різних завдань. Цього року кількість учасників GitHub Classroom збільшилась майже вдвічі, і вони створили 272,2 тис. репозиторіїв.

У 2017 році набір інструментів Student Developer Pack допоміг 263 тис. студентів навчитися програмувати як професійні програмісти.

Співтовариство

За рік 7 млн нових розробників зі всього світу приєдналися до GitHub, із них понад 1 млн живуть у США і близько 700 тис. – в Китаї.

Протягом року нових користувачів GitHub запитували про їхні професійні навички і досвід програмування. З’ясувалося, що майже половина користувачів – це студенти або новачки в програмуванні.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *