Google Chrome для Windows має вбудований антивірус


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

У Google Chrome вже є інструменти, що допомагають користувачам уникнути небажаного програмного забезпечення. Наприклад, технологія Safe Browsing запобігає відкриттю підозрілих веб-сторінок. Проте іноді шкідливе ПЗ все ж може прослизнути.

Саме тому Google вирішила внести три зміни в систему безпеки браузера Chrome для Windows. Розповімо про кожну з них докладніше.

Виявлення змінених налаштувань

Система дозволить відстежувати всі зміни налаштувань веб-браузера, які були зроблені сторонніми розширеннями без дозволу користувача. При виявленні подібних речей Chrome повідомить про це і запропонує відновити змінені налаштування.

Залишається також можливість відновлення налаштувань у ручному режимі в розділі chrome://settings/resetProfileSettings.

Оновлений Chrome Cleanup

Компанія переробила інтерфейс Chrome Cleanup. Тепер стало легше розібратися, яке саме шкідливе ПЗ буде видалено. При виявленні подібного ПЗ на комп’ютері користувача Chrome попереджатиме про його наявність, а також пропонувати видалити і відновити налаштування браузера за умовчанням.

Новий движок Chrome Cleanup

Компанія Google спільно з антивірусною компанією ESET переробила движок Cleanup, поєднавши механізм антивірусів виявлення шкідливого ПЗ і пісочницю Chrome. Проте варто зазначити, що новий движок не є повноцінним антивірусом. Він видалятиме тільки ті програми і розширення, які не відповідають політиці Google щодо небажаного ПЗ.

Джерело: блог Google

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *