У “Google Карти” додали 16 небесних тіл Сонячної системи


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Минуло вже 20 років з моменту запуску космічного корабля Кассини у подорож до Сатурна і його численними місяцями. За цей час вдалося зібрати величезну кількість зроблених ним знімків, що дозволило вченим реконструювати ці далекі світи.

Сьогодні з’явилася можливість їх відвідати, щоправда, віртуально. Десктопна версія “Google Карт” пропонує всім здійснити подорож на деякі планети і супутники нашої системи.

Всього доступні 16 небесних об’єктів: Меркурій, Венера, Земля, Місяць, Марс, карликова планета Церера, Плутон, супутники Юпітера – Іо, Європа і Ганімед, супутники Сатурна – Мімас, Енцелад, Діона, Рея, Титан і Япет. На картах вказані назви географічних об’єктів, розташованих на небесних тілах: кратерів, гір тощо. За натиснення на кожний з них можна дізнатись про тип об’єкта, його розміри та історію походження назви.

Нагадаємо, що влітку 2017 року в Google Street View вже з’явилася можливість мандрувати МКС, а також відбулося довгоочікуване оновлення сервісу Google Earth.

Джерело: блог Google

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *