Google оновила системи безпеки своїх продуктів


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Безпека користувачів у Мережі є пріоритетом Google. На честь місяця кібербезпеки компанія оголосила про нові функції, додані в деякі продукти.

Персоналізовані поради від Security Checkup

Google оновила систему Security Checkup, яка тепер дає користувачам поради щодо поліпшення безпеки їхніх облікових записів на всіх пристроях. Замість однотипного списку пропозицій система надає індивідуальне керівництво з забезпечення безпеки даних.

За відвідування сторінки Security Checkup кожен користувач бачитиме статус поточних налаштувань безпеки. Зелений значок означає, що Ваші дані повністю захищені, жовтий або червоний – потрібне внесення змін для поліпшення безпеки облікового запису.

Захист від фішингу в Chrome

Система Google Safe Browsing щодня захищає більше як 3 млрд пристроїв від фішингових атак, запобігаючи відкриттю підозрілих веб-сторінок. Проте кожна, навіть ідеальна, система може пропустити заражений сайт. Нова версія системи здатна в режимі реального часу оцінювати відкриту інтернет-сторінку на наявність фішингової поведінки і, у разі появи будь-яких підозр, повідомляти про це користувачеві.

За введення облікових даних Google на подібному сайті користувач отримає попередження. Ця функція захисту в майбутньому працюватиме і в інших веб-браузерах. Google також обіцяє розширити функціональність системи для роботи з іншими паролями, збереженими в менеджерові паролів Chrome.

Програма розширеного захисту

Програма Advanced Protection забезпечує найвищий рівень безпеки Google і призначена для тих, хто піддається підвищеному ризику атаки і готовий пожертвувати зручністю заради більшого захисту своїх облікових записів Google. Як ми писали раніше, програма повинна замінити наявну двофакторну аутентифікацію. Система фокусується на трьох основних засобах захисту.

Використання ключів безпеки

Для Advanced Protection потрібно використання ключів безпеки. Ці невеликі безпровідні або USB-пристрої вважаються надійною версією двоетапної аутентифікації та кращим захистом від фішингу. Вони використовують криптографію і цифрові підписи. Зловмисник, у якого немає ключа безпеки, автоматично блокується, навіть якщо у нього є пароль від Вашого облікового запису.

Обмеження доступу до важливих даних

Іноді люди ненавмисно надають доступ шкідливим додаткам до своїх даних Google. Advanced Protection автоматично обмежує доступ до Gmail і Google Диску певним додатком. На цьому етапі функція працює тільки з додатками Google, але компанія вже заявила про намір розширити цей список.

Блокування підозрілого доступу до акаунта

Ще одним популярним серед шахраїв методом отримання контролю над обліковим записом жертви є запит на відновлення пароля. Користувачі Advanced Protection повинні будуть розповісти, як саме вони втратили доступ до свого облікового запису.

На сьогодні Advanced Protection доступна лише для користувачів, які мають акаунти Google і використовують браузер Chrome, оскільки він підтримує стандарт ключів безпеки U2F. Варто додати, що Google також анонсувала додавання функцій антивірусу для Windows-версії браузера Chrome.

Джерело: блог Google

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: яка пропустити ключ безпеки гугли о

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *