Mozilla, Microsoft, Google, Samsung і W3C створили єдиний портал документації для веб-розробників


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Сьогодні, 18 жовтня, Mozilla оголосила про співпрацю з компаніями Microsoft, Google, W3C і Samsung у створенні порталу документації MDN Web Docs. Щоб підтримати цю співпрацю, Mozilla cформувала Консультативну раду Product Advisory Board. Мета цього заходу проста – зробити веб-розробку трохи легше.

Деніел Аппельквіст, директор відділу захисту інтересів розробників у Samsung Internet і співголова технічної групи W3C з технічної архітектури, прокоментував цю кооперацію:

Одна з поширених скарг веб-розробників полягає в тому, що документація з кросбраузерної розробки занадто фрагментована. Я дуже радий бути причетним до створення MDN Web Docs для розв’язання цієї проблеми і надання кращої і повнішої документації розробникам по всьому світу.

Понад шість мільйонів веб-розробників і дизайнерів нині відвідують портал документації MDN щомісяця. Кількість читачів збільшується із вражаючою швидкістю з року в рік. Популярний контент вміщує статті й керівництво з JavaScript, CSS і HTML, а також документацію про нові технології типу Web API.

Робота співтовариства лежить в основі успіху MDN. Тисячі добровольців допомогли побудувати і вдосконалити MDN за останні 12 років. Свій внесок у розвиток кросбраузерної документації зробили і автори з Google і Microsoft. У 2017 році технічні автори Microsoft внесли понад 5000 змін. Надалі вони зосередять свої зусилля із документування Web API на MDN. Крім того, 7700 сторінок документації з порталу Microsoft Developer Network вже перенаправляють на відповідні розділи MDN.

Джерело: блог Mozilla

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *