Adobe представила нові інструменти для дизайнерів і фотографів


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Цього року Adobe вкладає великі інвестиції в штучний інтелект. Прикладом служить оновлена система Adobe Sensei – платформа для машинного навчання, орієнтована на креативні інструменти компанії. Проте це не єдине оголошення, зроблене компанією на конференції Adobe Max 2017. Давайте детальніше розглянемо все, що було анонсовано в перший день роботи.

Проект Dimension CC

У 2016 році Adobe анонсувала випуск Project Felix, інструменту 3d-компоновки для дизайнерів, які бажають перенести наявні 2d-зображення у світ об’єму.

Оновлена версія продукту набула назви Dimension і стала повноправним членом сімейства Creative Cloud. Основна ідея продукту – дати розробникам необхідні інструменти для об’єднання своїх 2d і 3d-активів без вивчення складних і спеціалізованих додатків.

Використовуючи машинне навчання, інструмент Adobe здатний автоматично визначити найкраще освітлення сцени і помістити джерело освітлення в потрібне місце. Dimension також автоматично вирівнює об’єкти відносно лінії горизонту.

Визначення шрифтів

Припустімо, Ви бачите банер з цікавим шрифтом тексту і хочете дізнатись його назву. Як правило, пошук точної назви відбувається методом спроб і помилок. Завдяки візуальному пошуку в Typekit Ви можете завантажити зображення, а ШІ-платформа Sensei зіставлятиме його з кожним шрифтом, наявним у бібліотеці системи.

Щоб скористатися сервісом, Ви завантажуєте необхідне зображення в Typekit, позначаєте частину для сканування, а служба зробить усе інше в автоматичному режимі.

Adobe також зробить цю функцію доступною в Capture CC, мобільному додатку для автоматичного витягання колірних палітр і візерунків з фотографій. API сервісу незабаром буде доступний для всіх розробників.

Adobe XD

Adobe XD – це інструмент, що допомагає дизайнерам призначених для користувача інтерфейсів створювати прототипи і каркаси нових мобільних і веб-додатків. Компанія почала розробку продукту в 2016 році, і до сьогоднішнього дня він був у бета-тестуванні.

Використовуючи Adobe XD, дизайнери можуть легко створювати каркаси майбутніх рішень, різноманітні нариси проектів з низькою або високою точністю і перемикатися між ними та інтерактивними прототипами. Після закінчення всіх “монтажних” робіт результат можна експортувати в робочий продукт.

Нова версія Lightroom CC

Тоді як Photoshop є флагманським продуктом Adobe, інструмент управління і редагування фотографій Adobe Lightroom ще популярніший серед фотографів, оскільки він дозволяє їм маніпулювати кольором та іншими аспектами своїх фотографій. Нова версія продукту орієнтована на простоту використання і роботу з хмарою.

Ідея такого кроку, за словами менеджера продукту Тома Хогарті, полягає в адаптації Lightroom до нових реалій фотографії, в яких користувачі, як правило, знімають більшість фотографій на свої телефони. Нова версія Lightroom залежно від тарифного плану дозволить зберігати в хмарі до терабайта зображень, які доступні з будь-якого пристрою з доступом до Інтернету.

Оскільки ці зображення тепер зберігаються в хмарі, Adobe може використати свою платформу Sensei для автоматичного сканування та індексації цих фотографій, щоб зробити їх пошук легшим.

Придбання KyleBrush.com

Adobe анонсувала придбання сервісу KyleBrush.com, що пропонує цифрові кисті для інструментів Adobe Creative Cloud. Більше 1000 кистей тепер будуть доступними ексклюзивно для користувачів Creative Cloud.

Користувачі Photoshop, що оновилися до останньої версії, можуть отримати доступ до деяких кистей вже сьогодні. Понад 25 кистей тепер є частиною набору за умовчанням, а інші можна знайти в розділі “Отримати додаткові кисті”. Користувачі iOS і Android також можуть знайти їх в додатку Photoshop Sketch.

Character Animator CC

Character Animator офіційно вийшов з бети. Це унікальний і потужний додаток для інтуїтивної  2d-анімації. Створюйте персонажів в Adobe Photoshop CC і Illustrator CC й оживляйте їх, використовуючи функції захоплення руху і  записи голосу за допомогою веб-камери і мікрофона. Character Animator відслідковує Ваший вираз обличчя і рухи в реальному часі, застосовує їх до намальованої моделі.

Джерело: TechCrunch

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *