GitHub подвоїла виплати за виявлення багів


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Bug Bounty – це програма, у рамках якої люди можуть отримати винагороду за віднайдення багів і вразливостей систем безпеки.

На GitHub така програма була запущена майже 4 роки тому, і вчора компанія повідомила, що всі виплати за пошук багів у системі GitHub збільшені вдвічі. Мінімальна виплата тепер становить $555, максимальна, – $20 000.

Таким чином, будь-який звіт про помилку, що відповідає правилам, буде винагороджений, принаймні, сумою у розмірі $555. За словами представників GitHub, це збільшення виплат не означає, що і планка важливості багрепорту підніметься.

GitHub є одним зі спонсорів щорічного змагання з хакінгу Hack the World, організовуваного HackerOne і яке цього року триватиме до 18 листопада. Протягом цього часу учасники змагаються один з одним, щоб знайти найвразливіші місця безпеки на всіх сайтах платформи HackerOne. Бонусом для учасників Hack the World, які знайшли вразливості GitHub, стануть безкоштовні необмежені приватні репозиторії.

Джерело: блог GitHub

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *