Компанія InVision представила конкурента Adobe Photoshop


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Adobe стверджує, що понад 90 % професіоналів, які займаються створенням і дизайном зображень, використовують продукти компанії, а Creative Cloud дає більше як 50 % прибутку компанії. InVision хоче змінити це, представляючи свій аналог продуктам Adobe-Studio.

Історія InVision

Протягом останніх декількох років InVision активно розширила свою клієнтську базу, надаючи шар продуктів, розташований поверх дизайнерських інструментів. Дизайнери, використовуючі Photoshop або Sketch, можуть завантажувати свої зображення в InVision і додавати їх в усі анімації та переходи, які працюватимуть на реальному сайті. Потім вони можуть ділитися цим прототипом з розробниками проекту, клієнтами і всіма, хто бере участь у проекті й хоче отримати зворотний зв’язок.

Ніша Studio

За словами головного виконавчого директора компанії Кларка Вальберга, Studio належить унікальне місце в ієрархії дизайнерських інструментів. Photoshop призначений для редагування фотографій, Sketch – спрощена версія Photoshop для малювання різних речей на екрані.

Крім цього, розробникам часто необхідно використати ще декілька інструментів для анімації, управління джерелами ресурсів і переходів між ними та розв’язання інших простих задач. Саме це і вміє Studio.

Функції Studio

Доступні функції розширеної анімації, що дозволяють дизайнерам пожвавлювати свої статичні малюнки без написання коду. Новий інструмент також має можливість роботи з чутливим дизайном, дозволяючи дизайнерам автоматично перевіряти свої конструкції на екранах різних розмірів.

Оскільки дизайнери працюють спільно з такими компаніями, як Airbnb, Spotify і Twitter, Studio запропонує загальні системи проектування, в яких інструментами виступають доступні асети, шістнадцятирічні коди та інші компоненти дизайну. Studio дозволить користувачам миттєво завантажувати свій контент в InVision Cloud для спільної роботи в організації і за її межами.

Цікавішим і, можливо, набагато амбітнішим, ніж конкуренція з Adobe, є те, що InVision хоче, щоб Studio мала власний магазин додатків і сховище асетів. Це дозволить розробникам і дизайнерам створювати продукти і пропонувати свої проекти всередині самого інструмента.

Ціна і дата виходу

InVision не готова оголосити офіційні ціни, оскільки продукт буде випущений в січні 2018 року. Вальберг хоче, щоб Studio була настільки дешевою, наскільки це можливо. Він також додав, що клієнти InVision повинні мати можливість безкоштовно використовувати цей продукт.

Джерело: TechCrunch

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *