Coursera випустила нові добірки курсів за різними спеціальностями


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Майданчик масової онлайн-освіти Coursera анонсував випуск нової добірки курсів. Він був створений, щоб допомогти учням розпочати нову кар’єру.

Користувачі отримають повне керівництво з напряму, який вони хочуть вивчити. Воно включатиме інформацію про те, які навички їм потрібні, і набір курсів, які навчають даним навичкам. Доступні програми з таких професій, як фахівець з обробки і аналізу даних, розробник додатків, фахівець з маркетингу, інженер з машинного навчання, дизайнер UI/UX і багатьох інших.

Розробники добірки спиралися на свій досвід і більше як на 2000 навчальних курсів. Вони визначили найважливіші навички для тієї або іншої професії, а експерти розробили поетапне керівництво, щоб спрямувати учнів ефективнішим шляхом до досягнення мети.

Проходження добірки курсів триває від 6 міс. до року. Проте щойно учень вибере шлях, він може настроїти його, пропускаючи курси, які розповідають про концепції, з якими він вже ознайомлений. Кожна добірка включає безліч курсів для початківців, тих, хто продовжують навчання, і просунутих. Тому користувачі можуть розпочати з будь-якого рівня.

Поки що добірки доступні тільки англійською мовою і для тих учнів, які щойно зареєструвалися на платформі. Проте незабаром вони будуть доступні для всіх користувачів.

Джерело: блог Coursera

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *