Samsung представила додаток для запуску Linux на топових смартфонах


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Samsung DeX дозволяє перетворити смартфони Galaxy S8 і Note 8 на подібність ПК і підключити до них різну периферію. Проте док-станція не має повноцінної операційної системи – лише оболонку, яка не дозволяє встановити додаткове ПЗ. Samsung вирішила виправити цю проблему.

Компанія представила додаток Linux on Galaxy. Він дозволяє користувачам смартфонів Samsung Galaxy встановлювати і запускати сумісні з Linux додатки. Додаток-емулятор використовує ядро Android OS, яке побудоване на основі ядра Linux.

У першу чергу проект орієнтований на фахівців, яким треба портативний пристрій для роботи. Linux on Galaxy дозволяє розробникам писати код на своїх мобільних пристроях, а потім безперешкодно продовжувати роботу на великому дисплеї за допомогою Samsung DeX.

Поки що функція знаходиться на стадії тестування і не готова для публічного використання. Проте розробники, зацікавлені в Linux on Galaxy, можуть отримати раннє повідомлення про доступність додатка, зареєструвавшись на сайті.

Джерело: Samsung Mobile Press

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: СКАЧАЧАТИ ЕМУЛЯТОР NFC НА ПК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *