У Японії пройшла битва велетенських бойових роботів


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

17 жовтня американська компанія MegaBots Inc. зійшлася з японською Suidobashi Heavy Industry в поєдинку велетенських роботів, який транслювався на Twitch. Битва тривала 26 хв. Тепер її можна подивитися на Youtube.

Бій анонсували понад два роки тому, і очікування були найвищі. На жаль, битва виявилася не дуже схожа на ті, що були в “Тихоокеанському рубежі”. Проте обидві команди все одно виконали роботу на “відмінно”.

Хоча роботи стріляли з пейнтбольних гармат і ховалися за діжками, в результаті бій зводився до того, що вони просто штовхали один одного. А вигравав той, хто отримував більше ушкоджень.

Перша дуель тривала півхвилини – японський робот ударив американського і перевернув його. Уся битва видавалася надміру заскриптованою, але тут немає чому дивуватися. Коли вже військові сили США з бюджетом у $600 млрд дотепер не змогли створити боєздатних роботів, то не слід було чекати цього і від Kickstarter, що виступає спонсором битв.

Проте представники MegaBots Inc. сподіваються, що цей матч стане першим у міжнародній серії поєдинків. Ціла ліга велетенських бойових роботів. Давайте подивимося, чи приєднається до цієї ідеї ще хтось.

Джерело: The Verge

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: битва роботів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *