У Google Play з’явилася можливість запуску додатків без їх установки


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Компанія Google оновила магазин додатків Google Play.

Нові й оновлені функції Google Play

Анонсовані оновлений розділ “Вибір редакції”, запуск нових і оновлення наявних ігрових розділів, до яких будуть додані підрозділи “Нове” з іграми, що набувають популярності,  і ” Преміум” з популярними платними додатками.

Розробники також отримали поліпшення платформи для проведення альфа- і бета-тестувань додатків у конкретних країнах. Поліпшена внутрішня система тестування APK-файлів додатків, яка тестує їх на популярних пристроях і повідомляє про всі збої, проблеми з відображенням, вразливості та інші проблеми продуктивності розробникові.

Instant Apps

Найцікавіше нововведення – це додавання підтримки функції Instant Apps, що дозволяє запускати додаток на телефоні користувача без завантаження і установки APK. Для запуску додатка необхідно буде натиснути лише кнопку “Try it now”. Також буде доступна можливість відкриття додатка з будь-якого URL- посилання – з пошукової системи, поста в соціальній мережі, повідомлення в месенджері.

Функція поки що доступна не для всіх пристроїв. Повний їх список розміщений у спеціальному розділі магазину. Instant Apps підтримує більшість Android-версій смартфонів – від Android 5.0 (API Level 21) до Android 8.0 (API Level 26). Важливо зазначити, що функція працює не в усіх країнах, зокрема, вона не доступна в Росії.

Додамо, що Instant Apps буде корисна, в першу чергу, людям, які воліють користуватися платними додатками, але хоче зрозуміти, за що їм варто платити. Звичайно, в магазині Google Play вже є система повернення грошей протягом двох годин з моменту установки, якщо користувач вирішить відмовитися від додатка, але нова функція набагато зручніша у використанні.

Зауважимо, що Instant Apps була представлена ще на початку 2017 року, але підтримка в Google Play була додана тільки зараз.

Розробникам: оновіть свої додатки

Функціональність Instant Apps – це оновлення для наявних Android-пристроїв, а не створення нових. Вони мають той самий API і вихідний код. Android Studio надає інструменти, необхідні для модулізації Вашого додатка, щоб користувачі змогли завантажити тільки ту частину додатка, яка потрібна для демонстрації.

Щоб додати у свій додаток функціонал Instant Apps, необхідно встановити Android Studio 3.0 і Instant Apps Development SDK. Повна інструкція з переведення додатків в Instant Apps, а також приклади вихідних кодів доступні на сайті Android Developers.

Джерело: блог Android Developers

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *