Nvidia представила проект розумного міста Metropolis


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Великий брат стежить за тобою, але робить це акуратно і навіть допомагатиме! – такий вислів можна з легкістю віднести до нової ідеї розумного міста Metropolis від Nvidia.

Розумні міста

Відео є найбільшим у світі джерелом даних. За деякими підрахунками, по всьому світу використовується більше як 500 млн зовнішніх веб-камер. Це число подвоїться до 2020 року. Потенціал використання такого об’єму даних безмежний. Nvidia запропонувала ідею міст зі ШІ, розумних роботів з мільйонами очей, що спостерігають за інфраструктурою з метою забезпечення безпеки людей.

Nvidia Metropolis

Мілінд Нафаде, технічний директор проекту Nvidia Metropolis, розповідає про галузі застосування розумних міст:

Історично так склалося, що відеодані використовуються в судово-медичній галузі для аналізу подій, що відбулися. Але всюдисущі датчики і відеокамери можуть впливати на все: від громадської безпеки, управління дорожнім трафіком до пошуку людей правоохоронними органами.

Складність використання відео дотепер полягає не лише в логістиці, але й у необхідності високої швидкості аналізу. Відео інтерпретується потужними алгоритмами глибинного навчання, і для їх швидкої і своєчасної роботи потрібно великі обчислювальні потужності.

Проект Nvidia Metropolis має таку потужність, що досягається за допомогою графічних процесорів Nvidia Tesla в дата-центрах і хмарах, і у вбудовуваних системах Nvidia Jetso на кінцевих пристроях. Система призначена для використання ШІ в кожній камері, кожному записуючому пристрої. Оскільки її нейронні мережі навчаються на все складніших завданнях розпізнавання, їх точність і масштабованість постійно збільшуються. І в майбутньому вона буде здатна зберегти не лише гроші користувачів, але й людські життя.

Галузі використання

Система може використовуватися для відстежування ситуації на небагатолюдних станціях метро. При загрозі життя людини система викличе допомогу. Зручнішим буде моніторинг стану залізничних колій за допомогою дронов у важкодоступних місцях. Стане можливою автоматична перевірка зносу будівель і конструкцій у місцях, куди людина не може дістатися. Галузі застосування обмежуються тільки фантазією.

Партнери проекту

Понад 50 компаній-партнерів Nvidia вже надають продукти і додатки, які використовують глибинне навчання на графічних процесорах, серед них такі лідери, як Avigilon, Dahua, Hanwha Techwin, Hikvision, Alibaba, Huawei і Milestone.

Нафаде додає:

Це доказ того, що багато міст зацікавлені, щоб подібна технологія була у них під рукою. Сьогодні ми не можемо жити без Інтернету. Найближчим часом ми побачимо, що ШІ стане такою ж частиною нашого життя, як і Всесвітня павутина. ШІ буде в кожному місті, на тротуарах, у безпілотниках, мостах, будівлях, велосипедах, світлофорах. Всепроникний? Так! Саме тому, що це принесе користь громадянам. ШІ не буде винятком, а стане нормою для всіх.

Джерело: VentureBeat

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *