Adobe представила декілька цікавих проектів-прототипів


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Щороку на своїй конференції MAX Adobe демонструє декілька цікавих прототипів, які можуть зрештою стати повноцінними продуктами. Цей рік не становить винятку, 19 жовтня компанія представила безліч нових проектів. Нещодавно ми писали про ті з них, які призначені для дизайнерів і фотографів. У цьому матеріалі йтиметься про інші цікаві проекти.

Project Lincoln

Project Lincoln – інструмент, який кожен, хто будь-коли намагався візуалізувати дані, оцінить належним чином. Суть полягає в наступному: припустімо, Ви хочете створити стовбцеву діаграму. Ви просто зображуєте планку, повторюєте її кілька разів, прикріплюєте кожен стовпець до стовпця у своїй таблиці – і Ваша візуалізація готова. Потім Ви можете додати більше даних, погратися з типами графіків, кольорами та іншими параметрами.

Те саме можна робити з лінійними графіками, коловими діаграмами і всім іншим, про що тільки можна подумати. Якщо щось має довжину, діаметр або колір, то це можна зробити частиною візуалізації.

Зазвичай Ви розпочинаєте з даних, а потім працюєте над їх візуалізацією. А з Project Lincoln Ви розпочинаєте з втілення ідеї Вашої візуалізації, а в міру виконання роботи вже додаєте дані.

Adobe стверджує, що наявні на сьогодні інструменти занадто складні або обмежені, особливо для дизайнерів, яким потрібний повний контроль над їх творінням. Щоб створити призначену для користувача візуалізацію, Вам треба або намалювати її з нуля за допомогою інструмента на зразок Illustrator, або навчитися програмувати.

Project SonicScape

Ще одним цікавим проектом, представленим на конференції, став SonicScape. Це інструмент, який дозволяє редакторам VR-фільмів бачити звук. Ідея тут проста: як редакторам VR/AR краще за все редагувати свій звук у цьому 3d-середовищі? Рішення просте і водночас геніальне: треба просто візуалізувати звук у 3d-просторі. Прес-секретар Adobe повідомив:

Project SonicScape візуалізує, де знаходиться звук, його частоту і інтенсивність, і, отже, спрощує його редагування у віртуальному середовищі.

Враховуючи, що це візуальний проект, ймовірно, замість пояснення принципу роботи на словах, Вам краще побачити це на відео нижче.

Project Scribbler

Adobe розробила метод додавання відтінку кольору в чорно-білі зображення. Керована за допомогою ШІ програма може додати зображенню у відтінках сірого кольору, тіні й текстуру за лічені секунди.

Scribbler використовує платформу глибокого навчання Adobe Sensei для автоматичної обробки зображень. Дослідники тренували програму на різних частинах людського обличчя, використовуючи десятки тисяч зображень, як сірі, так і кольорові. Порівнюючи два типи зображень, програма змогла розробити відповідні області для забарвлення.

Проте Scribbler все ще обмежений. Наприклад, поки що він може обробляти обличчя, але не здатний розфарбувати все тіло або сцену. Поки що проект знаходиться на етапі доопрацювання.

Джерело: блог Adobe

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *