Microsoft додала в Windows 10 ігровий античит-движок TruePlay


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

На тому тижні компанія Microsoft випустила велике оновлення своєї ОС Windows 10 із назвою Fall Creators Update. У новій версії доданий ігровий античит-движок, названий TruePlay. Ця система є набором API, який розробники відеоігор зможуть використати для виявлення читерів.

TruePlay

TruePlay дозволяє розробникам створювати ігри, які запускатимуться в захищеному процесі. Цей процес автоматично блокує пристрої часто використовуваних читів на кшталт аймботів (aimbots, автонаведення прицілу в шутерах) і волхаков (wallhacks, включення прозорості ігрових текстур).

TruePlay здатна контролювати ігрові процеси для розпізнавання маніпуляцій над ними, які поширені при використанні читів.

Попередження про використання читів

Якщо система виявить використання чит-програм, то вона виведе користувачеві попередження про це. Вона також здатна збирати анонімні дані користувача і відправляти їх розробникам ігор, які вже приймають рішення про застосування жорсткіших заходів.

TruePlay доступна поки що тільки для ігор, розроблених за технологією Universal Windows Platform (UWP). Система не доступна за умовчанням, тому користувачеві, який хоче скористатися нею для визначення читів, необхідно самостійно включити її в розділі “Налаштування”. Якщо велика кількість розробників почнуть використовувати TruePlay, то гравці не зможуть приєднатися до розрахованих на багато користувачів баталій без активації цієї функції.

Збільшення популярності TruePlay

Експерти очікують на те, що нова античит-система Windows стане популярною серед розробників відеоігор, оскільки на сьогодні їм надто важко відловлювати читерів, тому явно подобається система додаткового захисту ігор від неправомірного використання, особливо така, яка так глибоко інтегрована у Windows і працює з її внутрішніми процесами.

Оскільки TruePlay – це набір API, включення його в наявні ігри не становитиме значних труднощів і буде легшим, ніж написання власної античит-системи з нуля.

Джерело: Bleeping Computer

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *