Google запустила новий сервіс для швидкої оплати онлайн-покупок


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Якщо Ви хоч раз оплачували що-небудь за допомогою свого планшета або смартфона, то знаєте, як може дратувати заповнення полів: треба заповнити купу форм, час сесії закінчився, з’явилася якась помилка і все необхідно розпочати заново. Схоже, у недалекому майбутньому ми забудемо про ці проблеми. Google представила сервіс Pay with Google – це новий спосіб оплати покупок на сайтах без використання Android Pay.

Швидка оплата будь-якою картою

У Pay with Google Ви можете використати будь-яку з кредитних або дебетових карт, які Ви додали у свій обліковий запис. Google відправляє продавцеві інформацію про Ваший платіж і адресу доставки з Вашого облікового запису. Отже, Вам не треба вводити текст. Далі продавець оброблятиме всі деталі, як і у випадку з будь-якою іншою купівлею. Нижче представлений приклад роботи в додатку Instacart.

Поки що із сервісом співпрацює 15 компаній, але поступово долучатимуться й інші.

Інформація для розробників

Компанія опублікувала детальну документацію для розробників. Вона включає інформацію про те, як швидко почати роботу з Google Payment API і додати функцію на сайт або в додаток. Реалізувати Pay with Google достатньо просто, функції сервісу можна додати безкоштовно, і компанія не бере комісію за транзакції.

Google співпрацює з багатьма постачальниками платежів, щоб спростити інтеграцію. Вони продовжуватимуть обробляти всі Ваші транзакції, так що про це можна не турбуватися.

Джерело: блог Google

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Коментарі 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *