Microsoft відкрила первинники Java-відладника для Visual Studio Code


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

За словами розробників редактора коду Visual Studio Code (VS Code), з моменту впровадження відладника Java це розширення стало найпопулярнішим.

Зрозуміло, ми отримали величезну кількість відгуків і пропозицій від нашого активного співтовариства розробників з поліпшення продукту. Ви поділилися, ми почули.

На додаток до деяких поліпшень відладника і редактора коду група розробників виклала у вільний доступ початковий код розширення для відладки Java, а також Java Debug Server.

Немає необхідності у вказівці основного класу

Була додана нова функція автоматичної вказівки основного класу проекту. Вам більше не треба заповнювати ці значення вручну.

Повна підтримка зовнішніх початкових файлів

За допомогою цієї функції Ви зможете відлагоджувати сторонні класи, коли початковий код знаходиться всередині JAR або зовнішнього первинника. Також з’явилася можливість установки точки зупину в цих класах перед початком відладки.

Інші зміни

  1. Прийнято новий протокол Visual Studio Code Debug;
  2. Ім’я стекового фрейма відображається у форматі ClassName.MethodName (ParameterList);
  3. Додані поліпшення в інформації стека, що відображається, викликів для файлів без джерел;
  4. Виправлення помилок.

Детальний список внесених виправлень доступний в офіційному журналі змін VS Code.

Джерело: блог VS Code

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *