Facebook представила програму, яка створює 3d-аватари із селфі


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Створення аватара. У кого на це є час? У комп’ютерів, у кого ще? Більше не потрібно буде витрачати дорогоцінні секунди, добираючи стиль зачіски, тон шкіри або довжину бороди для свого аватара в соціальних мережах. Facebook представила свої дослідження з перетворення фотографій користувачів на аватари.

Генератор аватарів Facebook

Співробітники дослідницької групи Facebook під керівництвом Ліора Вольфа на Міжнародній конференції з комп’ютерного зору представили результати проведених експериментів. Результатом їх праці стала система машинного навчання без учителя, здатна створювати найкращу копію Вашого обличчя в одному з пропонованих генераторів емодзи.

Аналоги

Ви можете запитати: Зачекайте, а як же генератор від Google? Він хіба не займався тим самим? І відповіддю буде: Не зовсім тим самим. Версія від Google ґрунтувалася на оцінках людей. Google залучала команду художників, які розробляли дизайн для окремих елементів стикерів. По суті, генератор створював деяку подібність картинки з більш-менш схожими властивостями оригіналу (тип волосся, наявність веснянок тощо), а потім люди вже вибирали найбільш схожий варіант, після чого художники доводили стикер до досконалості.

Як це працює?

Підхід Facebook докорінно відрізняється від Google. Ідея полягає в тому, що система дійсно намагається самостійно створити найкраще представлення цієї особи, використовуючи будь-які наявні інструменти.

У кожній ітерації циклу система оцінює як фотографію користувача, так і згенероване представлення алгоритмами ідентифікації об’єктів, начебто вони були просто двома фотографіями тієї самої людини. Коли точність збігу досягає максимального показника, система вважає початкову фотографію та згенерований емодзи візуально схожими і повертає їх як результат роботи.

Найцікавішим у запропонованому підході є те, що він не обмежений для роботи з якимось одним генератором емодзи, а теоретично здатний працювати з усіма наявними.

Де система використовуватиметься?

Facebook, можливо, впровадить напрацювання своїх дослідників у багато VR-проектів, зокрема, Facebook Spaces. Аватари зможуть, таким чином, автоматично оновлюватися, якщо користувач завантажив нову фотографію профілю. Змінили зачіску? Аватар не відстає від Вас. Відростили модну борідку? Ваша 3d-копія також.

Джерело: TechCrunch

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *