Arm представила систему, яка повинна розв’язати проблему безпеки IoT-пристроїв


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Японська телекомунікаційна компанія Softbank, яка торік купила Arm, зробила це не лише через смартфони і планшети. Вона сподівалася, що чіпи фірми допоможуть їй підключити до Мережі трильйон пристроїв до 2035 року. Директор з досліджень Arm, Кріс Доран, місяць тому зазначив, що безпека на сьогодні є найбільшою перешкодою, яка заважає реалізувати цей план. Якщо на ранніх термінах з’являться помилки безпеки, “люди втратять довіру, тому нам доведеться розв’язати ці проблеми”.

Це твердження небезпідставне. Раніше ми бачили, як хакери беруть під свій контроль автомобілі, компрометують дитячі іграшки і здійснюють глобальні ботнет-атаки. Підключені до мережі розумні пристрої не можна назвати безпечними, дотепер єдиною реальною пропозицією з поліпшення стану справ стало підвищення обізнаності споживачів.

Platform Security Architecture

Arm сподівається, що їх нова система, названа Platform Security Architecture, розв’яже описану вище проблему. По суті, це набір документів і програм з відкритим вихідним кодом, що визначає, як узабезпечити ПЗ і прошивку пристрою в процесі розробки. Це свого роду шпаргалка і відповідний набір інструментів, які повинні допомогти виробникам пристроїв створити стійкіші до злому вироби.

Однією з рекомендацій є використання сертифікатів безпеки замість паролів. Це позбавить хакерів можливості використати паролі за умовчанням і легко управляти великою кількістю пристроїв. Крім того, в цьому випадку всі апаратні засоби будуть влаштовані так, що отримання оновлень ПЗ реалізується “по повітрю”. І, крім усього іншого, набір спонукатиме виробників використати досконаліші форми ідентифікації устаткування. Це дозволить усунути небезпеку підробки облікових даних користувачів.

Platform Security Architecture поширюватиметься безкоштовно. Такі компанії, як Google, Baidu, Cisco і Sprint, вже заявили про намір підтримати платформу. Однак для того, щоб повністю реалізувати свій план, Arm доведеться переконати багато інших компаній у необхідності його реалізації.

Джерело: MIT Technology

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *