Відбувся офіційний реліз Android Studio 3.0


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Команда розробників випустила анонсовану на конференції Google I/O 2017 оновлену IDE для розробки Android-додатків Android Studio 3.0.

Основні функції Android Studio 3.0

Нагадаємо, що ми вже повідомляли про основні функції нової IDE. Варто зазначити три основні з них: новий набір інструментів профілізації додатків для швидкої діагностики проблем продуктивності, підтримка мови програмування Kotlin і новий набір інструментів й майстрів для прискорення розробки на новітніх API Android Oreo.

Установка Android Studio 3.0

Завантажити і встановити оновлення IDE можна з офіційної сторінки продукту. Через внесені в нову версію зміни Gradle Plugin API для підтримки нових функцій IDE необхідно зробити оновлення Android Gradle до версії 3.0.0 у Ваших поточних проектах.

Джерело: блог Android Developers

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *