Google випустила тестову версію Android 8.1 Oreo для розробників


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

25 жовтня Google випустила новітню версію Android для розробників (Developer Preview). Android 8.1 буде випущена в грудні, але користувачі, які беруть участь у програмі бета-тестування Android, вже можуть ознайомитися з нею. Оновлення включає оптимізацію для Android Go (версія ОС для пристроїв, що мають 1 ГБ або менше оперативної пам’яті) і новий нейромережевий API (Neural Networks API) для прискорення машинного навчання на мобільних пристроях, а також декілька інших функцій.

Android 8.1 Developer Preview можна встановити на пристрої лінійок Pixel і Nexus. Якщо Ви є учасником програми бета-тестування, то незабаром отримаєте оновлення “по повітрю”. Тестова версія сумісна з пристроями Nexus 5x, Nexus 6p, Pixel C, Pixel, Pixel XL, Pixel 2 і Pixel 2 XL.

Що нового в Android 8.1?

Нова версія включає декілька нових функцій і API для розробників. Нікуди не поділися і поліпшення оптимізації, усунення багів і помилок безпеки.

  • Оптимізація пам’яті в Android Go. Були додані нові функціональні можливості апаратних засобів для налаштування визначення кінцевих об’єктів у додатках і розділах APK на звичайних або низькорівневих пристроях під управлінням Android 8.1 і пізніших версій.
  • Нейромережевий API. Для використання можливостей машинного навчання через NDK був доданий Neural Networks API. Він дозволяє апаратно прискорювати обчислювальні операції на підтримуваних пристроях. Цей API є основою фреймворків машинного навчання типу TensorFlow Lite, Caffe2 і інших.
  • Удосконалення автозаповнення. Було спрощене використання фреймворка Autofill у менеджерах паролів та інших службах автозаповнення. Наприклад, була розширена можливість налаштування інтерфейсу діалогового вікна “Зберегти”. Також була додана функція setAutofillOptions (), призначена для того, щоб користувачі могли встановити термін дії кредитної карти за допомогою лічильника.
  • SharedMemory API. Цей новий API дозволяє додаткам розподіляти загальну пам’ять для швидшого доступу до загальних даних. Додатки можуть розмічати анонімну загальну пам’ять і управляти елементами управління за допомогою API SharedMemory. Він сумісний з AIDL і надає корисні функції, такі як видалення прав на запис.

Додаткову інформацію Ви можете знайти на сайті Android 8.1. Там можна побачити список змін й оновлену документацію API.

Також нагадуємо, що разом з Android 8.1 Google випустила оновлення IDE Android Studio 3.0, підтримувальну розробку під останні версії мобільної ОС.

Джерело: блог Android Developers

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *