Нова система захисту Google Play провалила свій перший тест


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Нова система антивірусного захисту від компанії Google, Play Захист (Play Protect)не змогла пройти перший реальний тест. Система розташувалася на останньому місці в експерименті, проведеному німецькою антивірусною тестовою лабораторією AV, – Test.

За результатами дослідження, Google Play Захист виявив тільки 65,8 % нових зразків шкідливих програм і 79,2 % віком 1 місяць.

Обидва результати є останніми у відповідних категоріях. Більшість мобільних антивірусних програм показали результати в діапазоні від 99 до 100 %.

Результати дослідження можуть погано позначитися на маркетингу Google. Компанія активно просувала Play Захист як надійну систему безпеки. Вперше сервіс був анонсований наприкінці травня. Він постійно сканує додатки, завантажені в Play Маркет і встановлені на пристрої користувачів, намагаючись виявити шкідливу поведінку.

Play Захист вбудований в додаток Play Market

Google заявляє, що її система використовує машинне навчання для виявлення будь-яких підозрілих дій. Вона також дозволяє компанії звертатися до пристроїв користувачів і видаляти шкідливі додатки без їх безпосередньої участі. Сервіс був запущений наприкінці літа, коли компанія випустила Android 8.0 Oreo.

Тепер Google перебуває в тому самому стані, що й Microsoft кілька років тому з Windows Defender. Тоді експерти з безпеки висміювали безкоштовний інструмент, оскільки він був неефективним у лабораторних тестах AV.

Незважаючи на невтішні результати, всі користувачі, які не можуть дозволити собі купівлю послуг мобільного антивіруса, як і раніше захищені за допомогою Play Protect. Хоча на цьому етапі сервіс не захистить користувачів від усіх загроз.

Джерело: Bleeping Computer

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: play захист

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *