Відбувся вихід SciPy 1.0, Python-бібліотеки для математичних розрахунків


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Було оголошено про випуск SciPy 1.0. Проект розвивався протягом 16 років і нарешті дійшов до повноцінного релізу. Вихід SciPy стався в результаті двох причин. По-перше, проект досяг ключових цілей і показав свою стабільність, а по-друге, він добре показав себе у промисловому застосуванні.

Крім цього, виходу посприяло створення бінарних складань у форматі Windows Wheels, формування співтовариства зі структурою управління, планування робіт і впровадження системи безперервної інтеграції. Навіть після виходу проект збереже зворотну сумісність на рівні API.

З нововведень можна виокремити забезпечення охоплення системою безперервної інтеграції складань для Windows і macOS, новий набір функцій для вирішення диференціальних рівнянь, включення нових алгоритмів оптимізації і нові функції LAPACK (Linear Algebra PACKage) і BLAS (Basic Linear Algebra Subprograms) для лінійної алгебри.

Що таке SciPy?

SciPy 1.0 є великою бібліотекою для Python з відкритим вихідним кодом. Вона призначена для проведення математичних, інженерних і наукових розрахунків. SciPy надає велику колекцію модулів і може застосовуватися для розв’язання різних задач.

Бібліотеку можна використати для розв’язання диференціальних рівнянь і обчислення інтегралів, статистичного аналізу, перетворення аналогових сигналів, роботи з генетичними алгоритмами, обробки зображень та інших цілей. У коді проекту використовується високопродуктивна реалізація багатовимірних масивів від NumPy. Поширюється код за ліцензією BSD.

Джерело: OpenNet

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *