У Slack з’явилася функція віддаленого управління комп’ютером


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Робота в команді розпочинається з обміну повідомленнями. У міру збільшення проблем постає необхідність використання відео- і аудіоконференцій. І тут не обійтися без функції демонстрації екрана.

Демонстрація екрана Slack

Slack оновила функціональність цієї опції у своєму месенджері, зробивши її більш інтерактивною. Ви зможете запрошувати своїх колег до обговорення проблеми, спільного написання коду і складання презентацій.

Запрошуйте колег до спільного обговорення

Для того, щоб продемонструвати свій робочий екран, просто натисніть відповідну кнопку під час Slack-дзвінка. Кожен учасник бесіди отримає свій власний курсор, а також можливість вводити текст, редагувати вже написаний, прокручувати і натискати на вміст загального екрана.

У разі, якщо Ви не хочете надавати повний доступ іншим учасникам, є інша можливість спільного використання демонстрованого екрана. Ваші колеги можуть малювати на ньому, виділяючи незрозумілі колонки в таблиці презентації, підкреслювати потрібні параграфи, на які іншим учасникам варто звернути увагу.

Разом із введеними раніше реакціями у вигляді емодзи, інструмент малювання допоможе зробити презентації в Slack схожими на двостороннє спілкування.

Як і ким використовується?

Протягом бета-тестування клієнти Slack знайшли безліч шляхів застосування нового функціонала месенджера. Деякі компанії використовують загальний екран для покрокового усунення недоліків, інші – для парного програмування. Наприклад, компанія Zapier покладається на спільне використання екрана, щоб двоє й більше людей могли спільно працювати над усуненням помилок і відповідати на запити клієнтів.

Усі можуть спробувати новий функціонал?

На жаль, щоб скористатися функцією демонстрації екрана Slack, необхідно мати платну підписку. Працює нова опція тільки в додатках для Windows і Mac.

Джерело: блог Slack

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *