Microsoft відкрила дві студії для створення контенту змішаної реальності


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Відповідно до заяв представників Microsoft, компанія прихильна до ідеї просування додатків змішаної реальності, можливості якої безмежні, в маси. Вона може використовуватиcя як в навчальних роликах, так і в розважальних цілях.

Участь Microsoft у розвитку галузі

Microsoft залюбки вкладає грошові кошти в розвиток екосистеми змішаної реальності, залучає і підтримує креативні агентства, студії, сторонніх розробників. Крім цього, компанія почала інвестувати у створення спеціальних хабів, де співтовариство розробників додатків змішаної реальності зможе вивчати нові ідеї в галузі, обмінюватися досвідом і спільно працювати над проектами.

Студії змішаної реальності

Microsoft Reactor у Сан-Франциско якраз і став таким передовим місцем, у якому розташувалися студія Mixed Reality Capture і Академія змішаної реальності. Студія дозволить своїм клієнтам створювати голограми, використовувані в різних галузях. Її головна мета – зробити високоякісні голографічні ролики доступними для всіх творців змішаної реальності.

Крім того, Microsoft планує створити глобальну мережу подібних студій. На підтвердження своїх намірів компанія відкрила одну в Лондоні. Експерти компанії беруть безпосередню участь у створенні голограм сторонніми розробниками. Вони надають необхідне устаткування для зйомки і поствиробництва. Докладніше про їх роботу можна дізнатися на офіційному сайті студій змішаної реальності.

Академія змішаної реальності

Академія змішаної реальності пропонує необхідні курси і семінари для вивчення основ змішаної реальності. До їх числа входять:

  • Програма відкриття: місце, де і починається подорож. Введення в основи створення змішаної реальності.
  • Програма для експертів: багатотижневий курс, розрахований на партнерів Microsoft у галузі змішаної реальності.
  • Семінари: спеціалізовані курси, у яких розробники вчаться й отримують експертні поради від команди Microsoft.
  • Хакатони.

Джерело: блог Windows

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *